.

.

1W Мини Led вградна светилка Светилка 80Ra 100Lm Ноќ Светлина 1 Вати Место Кабинет и Скалило Сијалица Осветлување CE, RoHS 5 Години Гаранција

1W Мини Led вградна светилка Светилка 80Ra 100Lm Ноќ Светлина 1 Вати Место Кабинет и Скалило Сијалица Осветлување

DEN 107.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
1PC, 6 PCS, 12 PCS, 15 PCS, 24 PCS
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Treefores
Број На Модел На:
1W led вградна светилка
сертификација:
CQC,CE,VDE,ССА,ГШ,EMC
Примена:
Кревет Во Соба
Моќ Толеранција:
1%
Е dimmable:
No
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Напон:
3-3.4V/350mA
Извор На Светлина:
LED
Модел :
1w led светло
inout напон:
DC3-3.4 V/350mA
Извор На Светлина:
Epister
CRI:
80Ra
Прозрачна Флукс:
100LM
Заштита класа:
IP52
Фактор на моќност:
95%
Температура На Боја:
3000K 4000K 6000K
Животен век:
50000 часа
Гаранција:
5 години

Стоката во категоријата