.

.

Електричен котел Автоматски електронски керамички Кинеска медицина тенџере електрични decoction врела med Прегреат Заштита

Електричен котел Автоматски електронски керамички Кинеска медицина тенџере електрични decoction врела med Прегреат

DEN 4872.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Греење Метод:
Underpan Греење
Капацитет:
5L
термичка:
Yes
Функција:
Прегреат заштита
Греење Брзина:
>10 минути
Скала Марка:
Inwall Марка
Материјал:
порцелански
Стил:
Електричен Котел
Автоматско Shut-оф:
No
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Керамички
Времето на пазарот:
Март-14
Број На Модел На:
tangwu
Функција:
360 Степени Ротациона База
сертификација:
EMC
Моќност (W):
450W
кодот на производот:
TANGWUJ
JR:
96
Функција:
96
сертификација:
96

Стоката во категоријата