.

.

Прилагодливи Жица Stripper Кабел Crimping Соголување Клешти Рака Прилагодливи Сечење Жица Stripper Алатка

Прилагодливи Жица Stripper Кабел Crimping Соголување Клешти Рака Прилагодливи Сечење Жица Stripper Алатка

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
Жица Stripper
Тип:
кабел crimper
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
177671
Менгеме се справи со должина:
80 мм/3.15 во
Обликот:
Целосна должина:
112 mm/4.41 во

Стоката во категоријата