.

.

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Петки 2.0 очила за сонце Бронза Браун

Mryok+ ПОЛАРИЗИРАНА се Спротивстави на SeaWater Замена на Леќи за Oakley Петки 2.0 очила за сонце Бронза Браун

DEN 711.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Mryok
Број На Модел На:
Одговара за Пет 2.0
Обложување:
HMC
Одговара:
За Oakley Петки 2.0 Очила За Сонце
Леќи Во Боја:
Бронза Браун
УВ 400 Заштита:
UVA / UVB / UVC
одговараат за:
Возење Велосипед Трчање, Возење Риболов Голф Мото Спорт
Се Зголеми Јасноста:
Yes
Анти-Отсјај:
Yes
Леќа Техника:
Обоени Огледало Обложени
100% Одговара за Автентични Oakley Гаранција:
Yes
Отпорен На Seawater, Сапуница Вода, Масло, Магла :
Yes

Стоката во категоријата