.

.

HIPERDEAL Уво Влошки Замена Уво Влошки Перници За Зајнхајзер PXC350 PC350 HMEC250 Слушалки на Уво, Влошки За Слушалки

HIPERDEAL Уво Влошки Замена Уво Влошки Перници За Зајнхајзер PXC350 PC350 HMEC250 Слушалки на Уво, Влошки За Слушалки

DEN 156.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HIPERDEAL
Тип На Објект:
Уво Влошки
Големина:
FOR Sennheiser PXC350 PXC450 PC350 HD380 HD380 PRO HME95 HMEC250
боја:
Црна
Број На Модел На:
ЗА Зајнхајзер PXC350 PXC450 PC350 HD380 HD380 ПРО HME95 HMEC250
Пакет:
Yes
Материјал:
Мемориска Пена и Протеини СТП кожа
1:
Мека внатрешна ткаенина обвивка, една мрежа џеб внатре.
2:
за SONY MDR-ZX100/ZX110/ZX300/ZX310/ZX600/MDR-10RBT
3:
за Аудио Техника приклучок за Слушалки
4:
за Зајнхајзер HD218/HD219/HD228/HD229/HD238/HD238i
5:
за Bose QuietComfort QC3/QC2/QC25/QC15/AE/AE2

Стоката во категоријата