.

.

Myslc 9H Површинска Цврстина Експлозија-доказ Калено Стакло Филм за teXet ТМ-7076 X-подлога Navi 7.1 3G заштитна стакло филм

Myslc 9H Површинска Цврстина Експлозија-доказ Калено Стакло Филм за teXet ТМ-7076 X-подлога Navi 7.1 3G заштитна стакло

DEN 115.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
Myslc
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
NXW707TX6S
Пакет:
no

Стоката во категоријата