.

.

Племенски Стил Стрели Ѕид Decal Девојка Расадник Винил Прекрасна Ѕид Налепница Adesivo Де Parede Дома Декор Сопствени Бои за Позадина LC006

Племенски Стил Стрели Ѕид Decal Девојка Расадник Винил Прекрасна Ѕид Налепница Adesivo Де Parede Дома Декор Сопствени

DEN 255.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, злато, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H608 домати црвени, H601 бела, H603 жолта, H624 Браун, Прилагодено Боја
Големина:
42cmx48cm, 56cmx64cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Број На Модел На:
LC006
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Стоката во категоријата