.

.

WIERSS Тенок Оклоп Покрие Случај за Nokia 2 Nokia2 ТА-1029 ТА-1035 за Nokia 3 Shockproof Кожа Случај Телефон Задниот Поклопец

WIERSS Тенок Оклоп Покрие Случај за Nokia 2 Nokia2 ТА-1029 ТА-1035 за Nokia 3 Shockproof Кожа Случај Телефон Задниот

DEN 94.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
за Nokia 2, за Nokia 3
дизајн:
Бизнис,Мат
Големина:
for Nokia 2 (TA-1029 TA-1035) 5.0
Карактеристики:
за Nokia 3 (ТА-1020 ТА-1032) 5.0
Бренд Име:
wierss
Функција:
Анти-удар,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
за Nokia 2 (ТА-1029 ТА-1035) 5.0

Стоката во категоријата