.

.

ANGELCZ корејски Стил Цвет Студ Обетки Пломба Слатки Црвени, Сини Зелени Кубни Циркони Вистински Сребро 925 Жени Божиќ Накит AE134

ANGELCZ корејски Стил Цвет Студ Обетки Пломба Слатки Црвени, Сини Зелени Кубни Циркони Вистински Сребро 925 Жени Божиќ

DEN 283.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
AE134
Материјал:
Кубен Циркони
Mianstone Боја:
Зелено И Виолетова & Blue & Жолта & Розова & Црвено & Бело
Метал Тип:
фунта сребро 925 накит
Главниот камен материјал:
cz камен
Повод:
Свадба / Партија / Ангажирање / Подарок / Секојдневно Носење
Подарок за:
Жена / Невестата / Мајка / Љубовник / Девојка / Дами
earring големина:
2.5 cm
квалитет:
Луксуз , Блескави Модни
дизајн за:
Изјава Цвет Обетки / Големи Шарени Обетки
Тип На Објект:
Божиќ Накит Обетки / Симпатична Корејски Накит
Услуга:
Dropshipping Накит

Стоката во категоријата