.

.

Жените Градник Push Up Градник Жените Лесна Поместена Градник Вест Тенкови Тренингот Градник

Жените Градник Push Up Градник Жените Лесна Поместена Градник Вест Тенкови Тренингот Градник

DEN 95.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XL, L, M
спортски тип:
Фитнес
Функција:
Анти-пот
Број На Модел На:
Жените Спортски Градници
Бренд Име:
Balight
Затворање Тип:
Никој
Материјал:
90% најлон + 10% spandex

Стоката во категоријата