.

.

14.4 V 74wh 5200Mah Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за ASUS A41-U46 A42-U46 U46 U46E U46SD U46SM U46J U46JC

14.4 V 74wh 5200Mah Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за ASUS A41-U46 A42-U46 U46 U46E U46SD U46SM U46J U46JC

DEN 884.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.4 V 74wh 5200Mah
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
A32-U46
Бренд Име:
HZHSD
Тип:
Li-Ion
Батеријата клетки:
8 КЛЕТКИ

Стоката во категоријата