.

.

Мека Чувствуваат Ombre Коса Бразилецот Откачен Кадрава Ткаат Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање T1B/30 Ombre Снопови Со Затворање Remy Коса

Мека Чувствуваат Ombre Коса Бразилецот Откачен Кадрава Ткаат Човечка Коса 3 Снопови Со Затворање T1B/30 Ombre Снопови

DEN 3354.00
DEN 3422.16
-2 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 10 10 & Closure10
боја:
T1B/30
Пакување:
3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Бренд Име:
Мека Чувствуваат Коса
Материјал Одделение:
Remy Коса
Погоден Умирање Бои:
Потемна Боја Само
Текстура:
Откачен Кадрава
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=5%
Може Да Се Permed:
Yes
Хемиска Обработка:
Обоена

Стоката во категоријата