.

.

Allenjoy Божиќ декорација злато топки фотографија backdrops ѕвезди сјајни мода украс новородените деца фото позадина

Allenjoy Божиќ декорација злато топки фотографија backdrops ѕвезди сјајни мода украс новородените деца фото позадина

DEN 333.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Стил:
Деца
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Материјал:
тенка винил
Пакет укината,валани контактирајте со нас:
[email protected]
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Стоката во категоријата