.

.

6PCS 3мм месо тело Ротари Bur Машина Поставите 3мм/4mm/5mm/6mm Работ High Speed Челик Машини за Мелење Ротари Датотеки Алатки

6PCS 3мм месо тело Ротари Bur Машина Поставите 3мм/4mm/5mm/6mm Работ High Speed Челик Машини за Мелење Ротари Датотеки

DEN 313.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
3x3mm, 3x4mm, 3x5mm, 3x6mm
Датотека Намалување Тип:
Двоен-намалување на
Број На Модел На:
17050018S01
Забите тип:
Среден-заби
Бренд Име:
KEELRONL
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Ротари Датотеки
is_customized:
Yes
Материјал:
High Speed Челик.

Стоката во категоријата