.

.

1pc 1mm Дебелина Месинг Фолија Плоча 100mm*100mm со Отпорност на Корозија За Заварување Brzing Алатка

1pc 1mm Дебелина Месинг Фолија Плоча 100mm*100mm со Отпорност на Корозија За Заварување Brzing Алатка

DEN 124.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
Дувачкиот Метален Лист
is_customized:
No
Тип:
Други
Бренд Име:
Mayitr

Стоката во категоријата