.

.

Xiamei Канцелариски 6 Компјутери/многу Креативни Фокус Студ Highlighter Маркер Пенкало Erasable Библијата Маркер за Статистика Училиште Материјали Бебе Подарок

Xiamei Канцелариски 6 Компјутери/многу Креативни Фокус Студ Highlighter Маркер Пенкало Erasable Библијата Маркер за

DEN 96.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
xiamei
Употреба:
Office & Училиште Маркери
Мулти Обоени:
Yes
Големина:
Normal
Пакување:
Сет
Број На Модел На:
8908
Erasable Или Не:
Yes
Четка Совет:
Вертикален
Квантитет На Пакет:
6 Бои/Кутија
Dual-страна Пишување:
No
Тип:
highlighter
Тип:
Highlighter,Маркер,Библијата Маркер
имот:
Алкохол-базирани мастило, ниска мирис, pp енвиро
боја:
Жолта,Сина,Виолетова,Розова,Зелена,Портокалова
За:
Промотивни Маркери & Highlighters
Пакет:
Меур плик торба

Стоката во категоријата