.

.

Askmeer USB Стерео Гејмерски Слушалки 7.1 Сараунд Звук со Микрофон Led Светло Голема Earmuff Игра Слушалки за Компјутер PC Гејмер

Askmeer USB Стерео Гејмерски Слушалки 7.1 Сараунд Звук со Микрофон Led Светло Голема Earmuff Игра Слушалки за Компјутер

DEN 799.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Поддршка СТАН:
No
Активен Бучава Отказ:
No
Поддршка Apt-x:
No
Линија Должина:
2.2 m
Бренд Име:
ASKMEER
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Функција:
За Интернет Бар,Обични Слушалки,за Видео Игра,HiFi Слушалки
Контрола На Копчето:
No
Број На Модел На:
Askmeer PC Гејмер слушалки
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Безжичен:
No
Приклучок Тип:
USB
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Конектори:
USB
Чувствителност:
102±3dB
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Пакет:
Се однесуваат на пакет избор
слушалки :
Гејмерски Слушалки со микрофони
Возачот дијаметар:
50mm
Слушалки интерфејс:
usb приклучок
Должина на кабел:
прибл. 2.2 m
боја:
Црно-Црвена
Тип:
Professional usb приклучок 7.1 стерео гејмерски слушалки
is_customized:
Yes
Функција:
Со Микрофон/Led /Контрола на јачина на звук/ шум поништување Стерео слушалки
Употреба:
за компјутер, компјутер,лаптоп и сл

Стоката во категоријата