.

.

BOEYCJR Етничка Бакарни Легури Керамички Монистра Изјава Ѓердан Синџир рачно изработени Tassel Pendant Ѓердани за Жените Божиќ 2018

BOEYCJR Етничка Бакарни Легури Керамички Монистра Изјава Ѓердан Синџир рачно изработени Tassel Pendant Ѓердани за

DEN 156.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
N084
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Pendant Големина:
како Слика
Бренд Име:
BOEYCJR
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
Материјал:
Керамички
Функција:
Додатоци
ѓердан стил:
керамички ѓердан
Тежина:
околу 40g
Големина:
as picture
Боја:
како Слика
Синџир должина:
за 51-80 cm(прилагодливи)
Подарок за:
Божиќ/Вљубените
Повод:
секојдневно се облекуваат/партија /свадба/роденден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
гроздобер,бохемски,тренди,Етнички
Wholesell или drogship :
И двете се прифатени

Стоката во категоријата