.

.

7.0 Инчен 1024 x 600 HDMI Далечинскиот управувач Возачот Контрола на LCD Модул Осетлив на Допир за Малина Пи Б+ Pcduino Банана Пи

7.0 Инчен 1024 x 600 HDMI Далечинскиот управувач Возачот Контрола на LCD Модул Осетлив на Допир за Малина Пи Б+ Pcduino

DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
LCD само, целосен сет, контакт со одборот
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Бренд Име:
Wisecoco
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот:
1024x600

Стоката во категоријата