.

.

prativerdi Мини Цртан филм Слушалка Складирање Торба Случај За Повикување Монета Тешко Носителот Кутија Сметководствена Тешко Задржете ја Мемориската Картичка Уво Вл?

prativerdi Мини Цртан филм Слушалка Складирање Торба Случај За Повикување Монета Тешко Носителот Кутија Сметководствена

DEN 49.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
Патување
Број На Модел На:
E-02
Капацитет:
50МЛ
Обликот:
Круг
Материјал:
Водоотпорен ПВЦ
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
prativerdi
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
dustproof маска
Спецификација:
8*5cm
Број На Модел На:
Чување на Сметководствена Тешко Торба Кутија Случај за Earpho
Име на производ:
слушалка за складирање
производ name2:
Канцеларија

Стоката во категоријата