.

.

Пушка со Оптички Обемот Планината 25.4 mm/30мм Прстени Планината со Меур Ниво одговара 20mm Picatinny Железница за Тактички Пиштол AR15 Лов

Пушка со Оптички Обемот Планината 25.4 mm/30мм Прстени Планината со Меур Ниво одговара 20mm Picatinny Железница за

DEN 484.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
QZ0135 QZ0136
Водич Тип:
МОБ Планината JQ-019BK, МОБ Планината JQ-020DE
боја:
црна,тен
Материјал:
alluminium легура
Доаѓаат Со:
обемот меур ниво
прстенот со дијаметар од:
25.4 mm/30 mm
железнички планината:
20mm Weaver железнички Планината
Тежина со кутија:
за 200g

Стоката во категоријата