.

.

Природни Python Кожата Хривнија Накит за Мажите Python Кожа Хривнија Алка Одговара Бренд Види Хривнија Накит BL-02998

Природни Python Кожата Хривнија Накит за Мажите Python Кожа Хривнија Алка Одговара Бренд Види Хривнија Накит BL-02998

DEN 696.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
BL-02998
Тип:
Python Кожата Хривнија
Стил:
Моден
Функција:
Доведе&Nickle слободни
Големина:
20 cm
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО
Здравје Функција:
Анти-замор
Пакет:
Накит Паг
Повод:
Подарок,сувенири,партија декорација
Diy Камења:
Добредојде
Тежина:
22g

Стоката во категоријата