.

.

нови 100PCS КЕНТАКИ-039 5V Чукање на срцето Сензор Senser Детектор Модул од Страна на Прст

нови 100PCS КЕНТАКИ-039 5V Чукање на срцето Сензор Senser Детектор Модул од Страна на Прст

DEN 933.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
КЕНТАКИ-039

Стоката во категоријата