.

.

ДВОЕН-Р Вистински Природен Гранат Ѓердани Вистински 925 Фунта Сребрени Приврзоци Ѓердани парична Казна Свадба Накит За Жените

ДВОЕН-Р Вистински Природен Гранат Ѓердани Вистински 925 Фунта Сребрени Приврзоци Ѓердани парична Казна Свадба Накит

DEN 1098.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CANL00379SB-1
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
гранат
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Повод:
Свадба
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Certificate Type:
GIC
Pendant Големина:
17.8*10мм
Сертификат Број:
P1704015437
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Вистински 925 Сребрен Ѓердани
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Пакување:
Подарок кутија + подарок торба +GIC Сертификат
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy/партија
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал

Стоката во категоријата