.

.

BRAVEKISS Поклони Стрелка Pendant Ѓердани Љубов Срцето Бесконечност Синџир Линк Ангел на Жените Ѓердани Колиер Dropshipping BUN0242B

BRAVEKISS Поклони Стрелка Pendant Ѓердани Љубов Срцето Бесконечност Синџир Линк Ангел на Жените Ѓердани Колиер Dropshipping

DEN 116.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
46cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BRAVEKISS
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Етнички
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
38*8мм
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BUN0242B
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
pendant ѓердан
Обликотшема:
Стрелката
Име на производ:
Ја Наведна Стрелка Pendant Ѓердани
обложено:
Вистински Бело Злато Позлатен Ѓердан Pendant
Камен:
ААА+ Micro Круг Кубни Zironia
камен боја:
Сина Циркон Pendant Ѓердан
Подарок за:
Девојки / Пријател / Дами / Мајка / Девојка Pendant Ѓердан
pendant форма:
стрелка pendant ѓердан
Поставување:
Отворајќи Поставување
Повод:
Партија / Свадбена / Ангажирање Pendant Ѓердан
Продавница Услуга:
Трговија На Големо / Капка Превозот / Прилагодување
Функција:
Љубов Срцето Бесконечност Синџир Линк Ангел на Жените Ѓердани

Стоката во категоријата