.

.

За 2011-2014 Jeep Grand Cherokee 2008-2015 Chrysler Градот & Земјата Нов Chrome Врата Се Справи Со Капак Трим

За 2011-2014 Jeep Grand Cherokee 2008-2015 Chrysler Градот & Земјата Нов Chrome Врата Се Справи Со Капак Трим

DEN 641.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Земја/Регион на Производство:
/
Осветленост Дел Број:
/
Производителот Дел Број:
/
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
19cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
900g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Модел Година:
2008-2015 2011-2014 2007-2013
Бренд Име:
BoomBoost
Специјални Функции:
автомобил врата се справи со
Име На Модел:
Рачки На Вратите
Материјал Тип:
Пластични
Другиот Дел Број:
/
Автомобил модел:
За D/odge C/hrysler J/eep
Тип На Објект:
Рачки На Вратите

Стоката во категоријата