.

.

FORUDESIGNS Чудни Работи Жените сочинуваат Случаи Козметички Кеси 3D Молив Торбичка Деца Девојка Носителот Момчиња Патување Преносни Материјали

FORUDESIGNS Чудни Работи Жените сочинуваат Случаи Козметички Кеси 3D Молив Торбичка Деца Девојка Носителот Момчиња

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Број На Модел На:
BT
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
12.5cm
Објектот Висина:
16cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Обликот:
Перница
Материјал Состав:
98%PV
Објектот Тежина:
240g
Објектот Должина:
25.5
Шаблон Тип:
Цртан филм
Точка име :
жените шминка торба /деца молив кеси
Шема:
Цртан филм козметички случај / молив случај
Употреба:
шминка торба/молив случај/пен торбичка/молив носителот
Стил:
Жените шминка случај,деца канцелариски,училишен supplise
Пол:
Жени/мажи/kids/момчиња/девојки/деца/бебе/студент
Тип:
чудни работи деца мини молив кеси
Одговара:
Прекрасна печатење жените travle шминка
Прилагодено/whloesale:
Yes

Стоката во категоријата