.

.

Цртан филм автомобил везови печ DIY Додаток за Шиење Материјали DIY рачно изработени материјали свадба подарок заврши

Цртан филм автомобил везови печ DIY Додаток за Шиење Материјали DIY рачно изработени материјали свадба подарок заврши

DEN 357.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Големина:
7.0x9.0cm
Број На Модел На:
A117
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Име На Производ:
Цртан филм автомобил везови печ DIY Додаток за Шиење Материјали DIY handma
боја:
Како Што Сликите Покажуваат
Големина на:
7.0x9.0cm
Стил:
пегла на подлога,топла намали
Техника:
Извезена
превозот:
Место на Потекло:
Материјал:
Чувствував/Најлон/Twill/100% Embroide
Примерок време:
1~3 дневна дена
Времето за производство:
5~10days според количината

Стоката во категоријата