.

.

50PCS 5ML Козметички Празни Chapstick Усна Сјај Кармин Balm Цевка + Капи Сад

50PCS 5ML Козметички Празни Chapstick Усна Сјај Кармин Balm Цевка + Капи Сад

DEN 180.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Јасно, Бела, Црна
Број На Модел На:
D10974-W
Тип На Објект:
Refillable Шишиња

Стоката во категоријата