.

.

Нова Есен Пролет Секси Жените се Облекуваат Солидна v деколте, Долги Ракави Сомот Фустан модни Плус Големина Фустани Долг Елегантен Женски A0132

Нова Есен Пролет Секси Жените се Облекуваат Солидна v деколте, Долги Ракави Сомот Фустан модни Плус Големина Фустани

DEN 1171.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,Сомот
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
BVOCYRNG
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни

Стоката во категоријата