.

.

Снегулка француски Помине Уметност Декорација Секси Црвена Медиум Целосно Лажни Ноктите Совети за Божиќ Дама Носат Нокти Додатоци Z731

Снегулка француски Помине Уметност Декорација Секси Црвена Медиум Целосно Лажни Ноктите Совети за Божиќ Дама Носат

DEN 76.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
помине уметност совети
Големина:
press on nail
Количина:
24pcs/кутија
Должина На Ноктите:
Медиум
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Стоката во категоријата