.

.

Airbag верзија За HTC U11+ HTC U11 ПЛУС Случај со Екран Заштитник IMAK Мека TPU силикони телефон школка Задниот Капак на телефонот случаи

Airbag верзија За HTC U11+ HTC U11 ПЛУС Случај со Екран Заштитник IMAK Мека TPU силикони телефон школка Задниот Капак

DEN 153.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
HTC
дизајн:
Обична,Транспарентен,Мат
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
imak
Карактеристики:
airbag верзија tpu случај
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.99inch

Стоката во категоријата