.

.

Домашно милениче Хранење Двојно Сад Со Нерѓосувачки Челик, Храна, Вода Фидер За Куче, Мачка Кутре храна Контејнер Милениче Резерви 3 Бои C42

Домашно милениче Хранење Двојно Сад Со Нерѓосувачки Челик, Храна, Вода Фидер За Куче, Мачка Кутре храна Контејнер

DEN 198.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Мачки
Тип:
Двојно
Обликот:
заоблени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
YAS

Стоката во категоријата