.

.

16 LED Соларна Отворено Светло Панел Напојува Сензор за Движење Led Светилка за Заштеда на Енергија Ѕид Соларна Светилка за Безбедност Светла За Надворешна Градина

16 LED Соларна Отворено Светло Панел Напојува Сензор за Движење Led Светилка за Заштеда на Енергија Ѕид Соларна Светилка

DEN 467.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
IKVVT
Е Светилки Вклучени:
Yes
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Напон:
230V,6V
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Современа
Заштита Ниво:
IP65
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
1 година
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
ZMDS67
Карактеристики:
B00MVN907I
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сончевиот
Извор На Енергија:
Сончевиот
клучен збор 2:
led сончевата светлина надворешен сензор за движење
Потекло:
Кина
клучен збор:
Led Соларен
Специјални Функции:
Водоотпорен, Прилагодлив
Погоден празници:
Ноќта на вештерките/Благодарноста/Valentie Ден/новогодишните Ден
Wattage:
12W

Стоката во категоријата