.

.

30pcs 5inch Стрелаштво Стрелка Пердув Капка ShieldShape Турција Пердув Vanes Десното Крило Fletching За Стрелките на Вратило Лов Додатоци

30pcs 5inch Стрелаштво Стрелка Пердув Капка ShieldShape Турција Пердув Vanes Десното Крило Fletching За Стрелките

DEN 400.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Sharrow
Употреба:
Лов
Број На Модел На:
Стрелаштво Стрелка Пердув
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Материјал:
турција Стрела пердув
Должина:
5 inch
Обликот:
капка форма Shield форма
Тип:
десното крило
Користат За:
Снимање и Лов
Пакет:
30pcs
Примена:
Отворено Лов, Стрелаштво Опрема
Општа Употреба:
Лов Снимање Спортски Додатоци
Посебни Употреба:
Стрелаштво Стрелка Додатоци
Карактеристики:
Стрелаштво турција Стрела Пердув

Стоката во категоријата