.

.

Atreus 30cmx127cm Карбонски Влакна Автомобил Стил Налепници За Peugeot 307 406 508 206 5008 Опел Astra J G Zafira Б Corsa Saab 9-3 9-5

Atreus 30cmx127cm Карбонски Влакна Автомобил Стил Налепници За Peugeot 307 406 508 206 5008 Опел Astra J G Zafira

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
127cm
дизајн:
Трансформатори Дизајн
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
30cm
Објектот Ширина:
30cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Бренд Име:
Atreus
Објектот Дијаметар:
30cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
30X127cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Стоката во категоријата