.

.

Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Nissan Patrol Pathfinder NV200 sylphy qashqai Tiida водоотпорен трајни товар килими теписи

Обичај специјални автомобили багажникот душеци за Nissan Patrol Pathfinder NV200 sylphy qashqai Tiida водоотпорен

DEN 2376.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Црна, вино црвено, Виолетово, Кафеава, Беж, кафе
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Nissan Модел:
Патрола
Објектот Должина:
65
Објектот Ширина:
46
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Тежина:
1.8kgs
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци за Nissan
Име На Модел:
1127nissan
Објектот Висина:
25
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Текстурата на материјалот:
Leatherwear
Применливи тип на возилото:
Посебен автомобил
Обработка на прилагодување:
Yes
Боја:
Вино црвено, виолетова, црна, кафеава, беж, кафе

Стоката во категоријата