.

.

Гроздобер Позадини Каки Мурали Позадина за Детска Соба Рака-Насликани на Ѕид Трудови Сончоглед Симпатична Фотографија Позадини за Дневна Соба

Гроздобер Позадини Каки Мурали Позадина за Детска Соба Рака-Насликани на Ѕид Трудови Сончоглед Симпатична Фотографија

DEN 1103.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратни метри
Стил:
за деца
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Цртан филм
Употреба:
Студија
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
BLA0328
Површински Третман:
Врежана
Стил:
Модерна
Употреба:
Постелнината Соба

Стоката во категоријата