.

.

Howmay чиста свила ткаенини georgette 8m/m 138cm 54 маслинесто зелена 57# лесни мека tulle за фустан или шамија

Howmay чиста свила ткаенини georgette 8m/m 138cm 54 маслинесто зелена 57 лесни мека tulle за фустан или шамија

DEN 2877.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Обоена
Тип:
Georgette Ткаенина
Ширина:
135cm-138cm
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Свила
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
Howmay Свила Мелница
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Функција:
Дише
Nonwoven Техника:
Никој
Плетени Тип:
Никој

Стоката во категоријата