.

.

BELAWANG Трендовски Оригинални 925 Sterling Silver Писмо Шарм Pendant Одговара Нараквици&Алки со Јасни CZ Кристал Жените Накит за Подарок

BELAWANG Трендовски Оригинални 925 Sterling Silver Писмо Шарм Pendant Одговара Нараквици&Алки со Јасни CZ Кристал

DEN 255.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
PY1154_U
Бренд Име:
BELAWANG
Објектот Тежина:
About 1.5g
Објектот Форма:
Писмо
meterial:
925 Фунта Сребро, Кристално
Состојба:
100% Сосема Нов
боја:
како слики
Стил:
Модерни, Елегантни, Луксузни, Убава, Дарежлива
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Пол:
Мајка, Сопруга, Gilrfriend, Bestfriend, Сами, Децата
Квалитетот на Монистра:
Висок Квалитет И Таписерии
накит монистра:
Сребро шарм за жени
is_customize:
Yes
испорака:
Бесплатен превозот& Drop превозот

Стоката во категоријата