.

.

p3 леене алуминиум лет случај видео led процесор lvp613u за мали пиксели, led дисплеј модул

p3 леене алуминиум лет случај видео led процесор lvp613u за мали пиксели, led дисплеј модул

DEN 8376.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Amoonsky
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
АМС-LVP613U
Влезниот Сигнал:
3AV 1DVI 1VGA 1HDMI 1USB
Повратен Сигнал:
2DVI 1VGA
Max поддршка резолуција :
2304*1152@Hz
Гаранција:
2 години
MTBF:
30000 часа
моќност:
100~240VAC,50~60Hz
Машина со големина:
484mm*335mm*44mm
Име:
p3 леене алуминиум лет случај видео led процесор lvp613u

Стоката во категоријата