.

.

Atreus 30cmx127cm Карбонски Влакна Автомобил Стил Налепници За ФОЛКСВАГЕН Поло Passat B7 Б8 Голф 7 5 6 Mk4 Touran Бора T4 Шкода Octavia А5 О7 2

Atreus 30cmx127cm Карбонски Влакна Автомобил Стил Налепници За ФОЛКСВАГЕН Поло Passat B7 Б8 Голф 7 5 6 Mk4 Touran

DEN 119.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Должина:
127cm
дизајн:
Трансформатори Дизајн
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
30cm
Објектот Ширина:
30cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Бренд Име:
Atreus
Објектот Дијаметар:
30cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
30X127cm
Налепница Сместување:
Целото Тело

Стоката во категоријата