.

.

Аквариум Риба Резервоарот Керамика Пурпурна Песок Керамика Глина Триаголник Shrimps Засолниште Крие Место Декорација Akvaryum Aquario

Аквариум Риба Резервоарот Керамика Пурпурна Песок Керамика Глина Триаголник Shrimps Засолниште Крие Место Декорација

DEN 101.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS
Тип:
Риба
Водни Украси Тип:
Украси
Тежина:
172g
Бренд Име:
pecute
Материјал:
Грнчарството Глина
Број На Модел На:
Виолетова триаголник се крие во дупка

Стоката во категоријата