.

.

2088 мотоциклите Вентил Доза на Издувните гасови Матични Водич Канал За Јамаха ZY125 ZY 125 Мотор Резервни Делови

2088 мотоциклите Вентил Доза на Издувните гасови Матични Водич Канал За Јамаха ZY125 ZY 125 Мотор Резервни Делови

DEN 216.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Зафатнина (ml):
100cc
Бренд Име:
2088
Материјал Тип:
Материјал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
ZY125
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Тежина:
0.1kg

Стоката во категоријата