.

.

Сончогледово форма Свеќа Носителот Светилник Носителот Свеќа Стојат Канделабра, Дома Декоративни Подарок

Сончогледово форма Свеќа Носителот Светилник Носителот Свеќа Стојат Канделабра, Дома Декоративни Подарок

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Европа
Употреба:
Дома декорација
Појавување На Свеќа:
Голема Tealight
Рачно изработени:
No
Број На Модел На:
B192
Тип:
Чај Светлина Носителот
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Материјал:
леано железо

Стоката во категоријата