.

.

CN-ZF 100 Оптоварување Алатки Пластични Усогласување Додатоци Leveler Јазот Ѕид Кат Стан Керамичка Плочка Израмнување Систем Оптоварување За Плочки

CN-ZF 100 Оптоварување Алатки Пластични Усогласување Додатоци Leveler Јазот Ѕид Кат Стан Керамичка Плочка Израмнување

DEN 189.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Реновирање На Тимот
Број На Модел На:
ZF-W00
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes
боја:
Жолта
Должина:
57.33mm
Материјал:
КОЛКОВИТЕ Пластика
Висок:
10.08 mm
feature1:
Обновливи
feature2:
Заштита на животната средина
Feature3:
тешко пластика
Feature4:
Погоден за носене
feature5:
лесен за користење

Стоката во категоријата