.

.

Нова Мода NigeriaTurban Headband Муслимански Жени Коса Додатоци Женската Глава Обвива Hijab Глава Шамија Headhoop Шик Тенка HB0077

Нова Мода NigeriaTurban Headband Муслимански Жени Коса Додатоци Женската Глава Обвива Hijab Глава Шамија Headhoop

DEN 333.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
HB0077
Тип:
Hairbands
Бренд Име:
PJ.SDZM

Стоката во категоријата