.

.

Bjmoto За BMW S1000RR S1000R HP4 Мото Додатоци CNC Задната Оска Вретено Блокови Синџир Adjusters Tensioners Catena Spools

Bjmoto За BMW S1000RR S1000R HP4 Мото Додатоци CNC Задната Оска Вретено Блокови Синџир Adjusters Tensioners Catena

DEN 2447.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
CA-BM001
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.67kg
Материјал Тип:
6061-T6 Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Fitment:
За BMW HP4 2012-2014,S1000R 2013-2015,S1000RR 2009-2015
боја:
Црна, Сина, Црвена,Златна,Титаниум

Стоката во категоријата