.

.

E27 LED Светилка E14 LED Сијалица, 220 V 110V SMD LED Светло 5736 Без Треперење Светла 3.5 W 5W 7W 9W 12W 15W 20W LED Пченка Светлина

E27 LED Светилка E14 LED Сијалица, 220 V 110V SMD LED Светло 5736 Без Треперење Светла 3.5 W 5W 7W 9W 12W 15W 20W

DEN 59.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Wattage:
5W, 7W, 9W, 12W, 15W, 3.5W, 20W
боја:
Бела, Топло Бела
Бренд Име:
goodland
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
U-облик
Моќ Толеранција:
5%
Повод:
дневна соба
Напон:
AC 85-265V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
SMD5736
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Тип На Објект:
LED Светилки
База Тип:
E27/E14
Должина:
90mm 108mm 115mm 110mm 120mm
LED quanlity:
28LEDs 40LEDs 72LEDs 108LEDs 132LEDs 156LEDs 189LEDs
Гаранција:
2 години
Напон:
3W 5W 7W 9W 12W 15W 20W
LED тип:
SMD5736
Емитуваат Боја:
Топло Бела(2800-3200K)/Ладно Бела(2800-3200K)

Стоката во категоријата