.

.

1Pieces Gdstime 80mm 80mmx15mm 8015 PC DC 12V 2Pin Топката Имајќи Heatsink Кулер за Ладење Вентилатор

1Pieces Gdstime 80mm 80mmx15mm 8015 PC DC 12V 2Pin Топката Имајќи Heatsink Кулер за Ладење Вентилатор

DEN 158.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
КИП GDT8015B12V2P2.5 1C
Бренд Име:
gdstime
is_customized:
Yes
Фан Големина:
8 см

Стоката во категоријата